این سایت مخصوص عرضه کتاب های الکترونیکی مجد بوده و همچنان کتاب های فیزیکی و کاغذی مجد از طریق سایت www.majdpub.ir قابل دسترسی و خرید می باشد.

گرانی کاغذ و به تبع آن گرانی کتاب و همچنین مشکلات دسترسی حقوقدانان در اقصی نقاط کشور و عدم امکان ارسال کتاب به مخاطبان خارج کشور ما را برآن داشت تا سایت عرضه کتاب های الکترونیکی مجد را طراحی و راه اندازی نماییم.

کتاب های الکترونیکی علمی و دانشگاهی باید اولاً از جهت صفحات مطابق کتاب های اصلی باشند تا مخاطب بتواند به مطالب آن ارجاع داده و استناد نماید و ثانیاً این نوع کتاب ها را نمی توان در گوشی موبایل مطالعه کرد و خواننده باید دارای تمرکز لازم بوده و بتواند ملاحظات و نظرات خود را حاشیه نویسی کند. به این دلایل، کتاب های الکترونیکی مجد فقط از طریق ویندوز و توسط کامپیوتر قابل دریافت و استفاده می باشد.

قعلاً کتاب های منتشر شده مجد و امجد در سال های 97 و 98 و 99 و 1400 بصورت الکترونیکی در دسترس علاقمندان قرار گرفته و در آینده همه کتاب ها مشمول این طرح خواهند شد.

برای خرید کتاب، بعد از پرداخت وجه، لینک دانلود و کد فعال سازی کتاب بصورت آنلاین در پنل کاربری قابل مشاهده است. کد فعال سازی یکبار مصرف بوده و فقط مخصوص کامپیوتری است که دانلود در آن صورت گرفته است.

امکانات ویژه ای در نرم افزار وجود دارد که کاربران می توانند ضمن علامت گذاری مطالب مهم، یادداشت های خود را در هر بخش و کنار متن ثبت کرده و در زمان نیاز به آنها مراجعه نمایند.

نکته مهم: قبل از دانلود کتاب در قسمت (control panel) وارد بخش Region شده و در ذیل آیکون Adminstrative با زدن کلید Change System کنترل نمایید که (Persain(Iran انتخاب شده باشد. با انتخاب این گزینه، سیستم Restart می شود. در این صورت مجدد وارد سایت شده و عملیات دانلود را انجام دهید.

و کلام آخر آن که حفظ حقوق پدیدآورنده و ناشر وظیفه قانونی و اخلاقی همه مخاطبان است.